Рішення ради

№ 223

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА

ДВАДЦЯТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від  29 березня   2013 року             № 223

м. Кіровоград

Про затвердження звіту

про незалежну оцінку майна

         Відповідно до п. 20 ч. 1 ст.43, ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись рішенням вісімнадцятої сесії Кіровоградської районної ради шостого скликання від 20 грудня 2012 року № 197 «Про приватизацію об’єкту спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району», розглянувши звіт про незалежну оцінку майна, розроблений товариством з обмеженою відповідальністю «Експерт-центр», 

РАЙОННА РАДА

ВИРІШИЛА : 

  1. Затвердити звіт про незалежну оцінку майна-комплексу будівель загальною площею1381 кв. м., що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Промислова, 7а і належить до спільної власності територіальних громад сіл Кіровоградського району згідно експертної оцінки.
  2. Здійснити продаж комплексу будівель, що знаходиться за адресою: м. Кіровоград, вул. Промислова, 7-А згідно Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань власності, промисловості, будівництва, транспорту, енергетики та зв’язку .

 

Голова районної ради                                     О.Євміна