Рішення ради

№ 217

 

КІРОВОГРАДСЬКА  РАЙОННА РАДА

    ДВАДЦЯТА  СЕСІЯ   ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

« 29»  березня   2013  року            № 217

  м. Кіровоград

Про  Програму розвитку місцевого

самоврядування  та інфраструктури 

територіальних громад  сіл

Кіровоградського району

на 2013-2015 роки  

Відповідно   до  пункту 16 частини 1 статті 43 Закону  України  “Про місцеве  самоврядування   в Україні ”,   Порядку формування  районних цільових програм, моніторингу та звітності про їх виконання, затвердженого рішенням  районної ради від 15 червня 2007 року №191, враховуючи, що розвиток місцевого самоврядування є одним із пріоритетних напрямів державної політики України, та з метою створення належних умов роботи органів місцевого самоврядування Кіровоградського району, поліпшення їх матеріально-технічного забезпечення та вирішення нагальних потреб територіальних громад,

РАЙОННА РАДА

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Програму розвитку місцевого самоврядування  та інфраструктури  територіальних громад  сіл Кіровоградського району на 2013-2015 роки  (додається).

2.   Рекомендувати  районній державній  адміністрації та органам місцевого  самоврядування передбачити кошти для реалізації напрямків Програми розвитку місцевого самоврядування та інфраструктури  територіальних громад  сіл району на 2013-2015 роки.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної  ради з питань бюджету, фінансів та інвестиційної політики, постійну комісію  районної ради з питань  діяльності  ради, депутатської етики, регламенту.

 

 Голова районної ради                                           О.Євміна